top of page

Varan ÜniBus Nedir ?

Varan ÜniBus öğrencilere her zaman daha ucuza, en kaliteli ve güvenilir bir şekilde seyahat etmensini sağlayan bir programdır.
Varan ÜniBus programı sayesinde eğitim süreniz boyunca bilet fiyatlarında %15 oranında indirim ayrıca özel günlerde sürpriz indirimler sağlayabilirsiniz. Üstelik  formu doldurup, Bilgilerin doğruluğunu teyit edilmesi dışında ekstra hiç bir şey yapmanız gerekmeden.

Üyelik Süreci Ne Kadar Sürmekte ?

En hızlı şekilde tamamlamak için sürekli çalışıyoruz !
Sürecimizi ortalama 6-12 saat içerisinde tamamlıyoruz. Ancak aciliyet durumunda site üzerinden formunuzu doldurup unibus@varan.com.tr mail adresimiz veya 0850 577 99 99 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Araçlarınızda Ne Gibi Farklılıklar Sunuyorsunuz ?

Varan Turizm şu anda filo yaş ortalaması olarak Türkiye'nin en genç ve en dinamik filosuna sahip. Araç içi 30 Mbps'ye varan internetimiz, Araç içi ikramlarımız, Özel terminallerimiz gibi seyahat deneyiminizi güzelleştirecek bir çok farklılık sunuyoruz. Sosyal Medya hesaplarımızdan daha fazlasını detaylıca inceleyebilirsiniz  !

İndirimlerden Yararlanmak İçin Bir Ücret Ödememe Gerek Var Mı ?

Hayır, UniBus tamamen ücretsiz bir programdır. Formu doldurmanız ve bilgilerin gerçek olduğunun teyit edilmesi dışında hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur.

Öğrenci Belgesini Yüklemek Zorunda Mıyım ?

Evet, Öğrenci olduğunuza dair bilgileri teyit edebilmemiz için  Öğrenci belgesini  yüklemenizi rica ederiz. Dilerseniz öğrenci olduğunuzu kanıtlayan diğer belgeleri de kullanabilirsiniz.

Biletimi Nasıl İndirimli Satın alabilirim ?

Biletinizi indirimli satın alabilmek için öncelikli olarak hesabınızın onaylanmış olması gerekmektedir. Ardından mail adresinize yönlendirilecek şifre ve mail gönderilen mail adresinizi kullanarak www.varan.com.tr üzerinden biletinizi indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Başkası Benim Yerime Hakkımı Kullanabilir mi ?

Bütün üyelik hakları yalnızca kişiye özeldir. Başkasının sizin üyeliğinizden faydalanması durumunda üyeliğiniz askıya alınır.

Kampanya Ne Zaman Bitecek ?

Varan Turizm'in kampanya koşullarında  önceden haber vermeden  değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

bottom of page